Liikuntahallin viikonloppu- ja yksittäisvaraukset

PÄIVÄNMÄÄRÄ KELLONAIKA VARAAJA TAPAHTUMA
pe 2.9.2016 10.30-12.00 SalBa-liigajoukkue harjoitukset, koko sali
pe 2.9.2016 16-17.30 SalBa-liigajoukkue harjoitukset, koko sali
pe 2.6.2016 19.30.20.30 TaTa miehet harjoitukset, koko sali
la 3.9.2016 10.30-12 SalBa-liigajoukkue harjoitukset, koko sali
la 3.9.2016 13-14.30 TaTa harjoituspeli TaTa-Ahto
la 3.9.2016 15-17.30 SalBa harjoituspeli SalBa-FBC
la 17.9.2016 16-18 TaTa naiset harjoituspeli
la 1.10.2016 9-14 yhtenäiskoulu toimintapäivä
la 1.10.2016 14-16 Penttinen synttärit
ke 5.10.2016 10-11 Srk perhekerho
la 8.10.2016 11.30-13.30 TaTa B-pojat harjoitukset
la 8.10.2016 14-18 Puustinen synttärit
la 15.10.2016 13-15 TaTa B-pijat harjoitukset
la 15.10.2016 18-20 Urponen puolikas sali
la 22.10.2016 10-13 vapaa-aikatoimi Kuntosali-teemapäivä
la 22.10.2016 13-15 TaTa B-pojat harjoitukset
la 22.10.2016 15-17 Suinila synttärit, puolikas sali
la 29.10.2016 10-20 salibandyliitto salibandyturnaus 5. div.
ke 2.11.2016 10-11 Srk perhekerho
la 5.11.2016 10-17 Salibandyliitto salibandyturnaus 3. div.
la 12.11.2016 9.30-14.30 Tommila lentopalloturnaus, puolikas
la 12.11.2016 15-17 Peltonen synttärit, puolikas
la 19.11.2016 10-18 Salibandyturnaus salibandyturnaus 4. div.
ke 23.11.2016 10-11 Srk perhekerho
la 26.11.2016 13-15 TaTa B-pojat harjoitukset
la 26.11.2016 16-18 Keskitalo synttärit, puolikas
su 27.11.2016 14-17 MLL Taivassalo
la 3.12.2016 11-13 TaTa B-pojat harjoitukset
la 10.12.216 11-18 Salibandyliitto salibandyturnaus
su 11.12.2016 14-15 Laaksonen synttärit koko sali+kahvio 15-16
ma 12.12.2016 17-19 Gröndahl synttärit, puoli salia+kahvio
la 21.1.2017 8-17 vapaa-aikatoimi Unelmien liikuntavuoden avajaiset
la 28.1.2017 10-18 Salibandyliitto SB Tata
pe 3.2.2017 16.30-18 Kuusisto synttärit, puolikas+kahvio
ke 8.2.2017 10-11 Srk Perhekerho
la 11.2. 11-12.30 vapaa-aikatoimi Unelmaliikkuja lajikokeilu: jooga
la 18.2.2017 15-17 TaTa B-pojay harjoitukset
ke 22.2.2017 8-16 Eläkeläiset Boccia-turnaus
la 25.2.2017 15-17 TaTa B-pojat harjoitukset
su 26.2.2017 14-16 Jokinen synttärit, puolikas+kahvio
la 4.3.2017 15-17 Kyynäräinen synttärit, puolikas+kahvio
ma 6.3.2017 15-17 VPK puolikas sali
ke 8.3.2017 10-11 Srk perhekerho
la 11.3.2017 10-17 salibandyliitto salibandyturnaus 3 div
ma 13.3.2017 15-17 VPK puolikas sali
ma 20.3.2017 15-17 VPK puolikas sali
ke 22.3.2017 8-12 kulttuuritoimi teatteri
la 25.3.2017 13-14.30 vapaa-aikatoimi Unelmaliikkuja lajikokeilu: boccia
la 25.3.2017 16.30-18 Tuononen puolikas sali
la 8.4.2017 17-18.30 Tuononen puolikas sali
la 22.4.2017 13-17 TA-631 salibandy- ja lentopalloturnaus
ke 26.4. 10-11 Srk perhekerho
la 29.4.2017 10-12 Leppänen synttärit
la 13.5.2017 12.45-14.45 Larjama synttärit